Poradíme, kam s dětmi na výlet v Praze

Kurzy inline bruslení a freestyle slalomu

Kurzy inline bruslení a freestyle slalomu

Nabízíme kurzy inline brusleni a freestyle slalomu v Praze na Letné. Víkendové, dětské a individuální kurzy. Lze domluvit inline kurz i na jiném místě (Stromovka, Ladronka, atd.). Vždy se Vám bude věnovat kvalifikovaný instruktor.

Galerie hlavního města Prahy

Galerie hlavního města Prahy

Galerie hlavního města Prahy vlastní neuvěřitelných 14 522 děl. Navštívit můžete nejen samotné sídlo galerie, ale i její pobočky například Trojský zámek. Připravuje spoustu doprovodných programů jako jsou například výtvarné akce a setkání s umělci.

Kolektory Praha a.s.

Kolektory Praha a.s.

Kolektory neboli průchozí podzemní stavby slouží k ukládání a vedení inženýrských sítí. Zde máte možnost vidět, co zajišťuje chod moderního velkoměsta. Navštívíte centrální dispečink a svezete se důlní lokomotivou. Přístup pro děti od 6ti let.

Adventure Minigolf

Adventure Minigolf

17-jamkové kryté minigolfové hřiště, 5-jamkové venkovní hřiště, tenisový kurt, restaurace s dětským koutkem, trampolína, malý skákací hrad, cesta za pirátským pokladem, zahrádka s grilováním, narozeninové oslavy, Kunratický pohár.

Muzeum a archiv populární hudby POPMUSEUM

Muzeum a archiv populární hudby POPMUSEUM

POPMUSEUM v Praze shromažďuje na jednom místě věcné,písemné nebo například zvukové dokumenty.Uvidíte zde expozici hudebních nástrojů,hlavně elektrických kytar.Můžete si vyzkoušet práci zvukaře,hudebního skladatele nebo si zahrát na hudební nástroje.

Minigolf Butovice

Minigolf Butovice

První indoor minigolf v Praze. První UV minigolf v ČR. Jediný minigolf na světě s certifikátem Světové minigolfové federace umožňující UV provoz. Minigolf Butovice je jedinečným spojením všeho, co jen minigolf může nabídnout.

předešlé  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  ...  další