Poradíme, kam s dětmi na výlet v Praze

Divadlo Činema

Divadlo Činema

Kombinujeme formy dětského divadla a nového cirkusu s filmovou projekcí. Ohlížíme se k počátkům dějin filmu, do doby, kdy filmová představení byla plna živé hudby, komických, kouzelnických a tanečních čísel. Děti se budou bavit a tvořit.

Muzem voskových figurín Grévin

Muzem voskových figurín Grévin

Muzeum voskových figurín Grévin bylo otevřeno v polovině roku 2014 a je jedním ze tří muzeí společnosti Grévin na světě. Seznamte se s největšími osobnosti české historie, hollywoodskými stars nebo si vytvořte vlastní voskovou figurínu!

Svíčkárna Rodas Šestajovice u Prahy

Svíčkárna Rodas Šestajovice u Prahy

Chcete si vyrobit vlastní svíčku, mýdlo, koupelovou sůl či voskovky? Pak byste měli zavítat do svíčkárny Rodas v Šestajovicích u Prahy, kde si na své přijde každý člen rodiny. Ve výrobních dílnách si totiž můžete vytvořit výrobky podle své libosti.

Zrcadlové bludiště č.1

Zrcadlové bludiště č.1

Přijďte do Zracadlového bludiště č.1 a odneste si naprosto jedinečný zážitek. Zrcadlový labyrint je zde obohacen o světelné efekty, zvukové kulisy a promítání na LCD panely, které mu dávají nový rozměr. Návštěvu si tedy užije celá rodina.

Školička Vltaváček Praha

Školička Vltaváček Praha

Vltaváček je dětská školička, ale také jesle a dětský klub, který vašemu dítěti poskytne rozvoj motoriky a logického myšlení. Nabízí různorodé aktivity: výtvarná výchova, hudební výchova, angličtina, tělocvik, logopedické hrátky nebo divadlo.

Dětské centrum Krtkův svět Praha

Dětské centrum Krtkův svět Praha

Dětské centrum Krtkův svět nabízí předškolní Krtkovu školičku, zábavné kroužky pro školáky a krátkodobé hlídání v dětské herně. Centrum je určeno pro děti od 2 do 9 let. Najděte své ratolesti nové kamarády a umožněte mu zažít odpoledne plné zábavy.

předešlé  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  další