Poradíme, kam s dětmi na výlet v Praze

Rodinné centrum Voříšek Praha

Rodinné centrum Voříšek Praha

Rodinné centrum Voříšek je určeno pro všechny děti, rodiče i prarodiče, kteří mají zájem o osobní rozvoj formou kurzů a kroužků. Hlavní aktivitou je výuka cizích jazyků, zejména anglického. Další kurzy se týkají výchovy dětí či péčí o miminka.

Hernička Lumpík Praha

Hernička Lumpík Praha

Dětská herna Lumpík je ideální místo na odpočinek u kávy, ale i na hraní s vašimi dětmi. K dispozici jsou různé prolézačky, ale i klidnější hry jako je například Člověče, nezlob se!. Pro děti i dospělé je zajištěno občerstvení. Je zde i Wi-Fi.

Halabala café a baby

Halabala café a baby

Kavárna s dětským koutkem je příjemným místem pro váš odpočinek u kávy nebo něčeho dobrého na zub. Děti si zde pohrají s hračkami, případně se mohou občerstvit svačinkou. Kromě Wi-Fi připojení je k dispozici i mikrovlnka nebo přebalovací pult.

Dům vláčků Praha

Dům vláčků Praha

V Domě vláčků vás čeká několik modelů vlakových kolejišť na celkové ploše 1500 metrů čtverečních. Součástí je i dětský koutek, filmová projekce, občerstvení nebo interaktivní zábava pro celou rodinu.

Mateřské centrum Čmelda Praha

Mateřské centrum Čmelda Praha

Čmelda je centrum pro děti i rodiče, které poskytuje herničku, ale také různé kroužky, semináře a jednorázové akce. Uspořádat zde můžete i narozeninovou oslavu. Centrum pořádá i příměstské tábory a další akce, např. pečení perníčků, besídky apod.

Laser Strike - laser game aréna

Laser Strike - laser game aréna

Laser Strike je moderní laser game aréna s celkovou rozlohou 580 m2 v pražském Obchodním Centru Černý Most s výbornou dopravní dostupností. Návštěvníkům je k dispozici sportbar s 56 místy k sezení. Možnost pořádání rodinných či firemních oslav.

předešlé  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  další