Poradíme, kam s dětmi na výlet v Praze

Lanové centrum PROUD Praha

Lanové centrum PROUD Praha

Lanové centrum PROUD Praha je netradiční sportovní areál pro malé i velké. Programy, které nabízíme jsou vhodné pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství a adrenalin.

Kurzy inline bruslení a freestyle slalomu

Kurzy inline bruslení a freestyle slalomu

Nabízíme kurzy inline brusleni a freestyle slalomu v Praze na Letné. Víkendové, dětské a individuální kurzy. Lze domluvit inline kurz i na jiném místě (Stromovka, Ladronka, atd.). Vždy se Vám bude věnovat kvalifikovaný instruktor.

Galerie hlavního města Prahy

Galerie hlavního města Prahy

Galerie hlavního města Prahy vlastní neuvěřitelných 14 522 děl. Navštívit můžete nejen samotné sídlo galerie, ale i její pobočky například Trojský zámek. Připravuje spoustu doprovodných programů jako jsou například výtvarné akce a setkání s umělci.

Sport Centrum Evropská

Sport Centrum Evropská

Sport Centrum Evropská nabízí možnost sportovního vyžití.Zahrát si zde můžete squash,stolní tenis nebo protáhnout tělo v posilovně.Horolezecká stěna určitě nadchne děti.Využijte hlídání dětí po dobu vašeho cvičení.Zapůjčení vybavení je samozřejmostí.

Adventure Minigolf

Adventure Minigolf

17-jamkové kryté minigolfové hřiště, 5-jamkové venkovní hřiště, tenisový kurt, restaurace s dětským koutkem, trampolína, malý skákací hrad, cesta za pirátským pokladem, zahrádka s grilováním, narozeninové oslavy, Kunratický pohár.

Muzeum a archiv populární hudby POPMUSEUM

Muzeum a archiv populární hudby POPMUSEUM

POPMUSEUM v Praze shromažďuje na jednom místě věcné,písemné nebo například zvukové dokumenty.Uvidíte zde expozici hudebních nástrojů,hlavně elektrických kytar.Můžete si vyzkoušet práci zvukaře,hudebního skladatele nebo si zahrát na hudební nástroje.

předešlé  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  ...  další