Poradíme, kam s dětmi na výlet v Praze

Galerie hlavního města Prahy

Galerie hlavního města Prahy

Galerie hlavního města Prahy vlastní neuvěřitelných 14 522 děl. Navštívit můžete nejen samotné sídlo galerie, ale i její pobočky například Trojský zámek. Připravuje spoustu doprovodných programů jako jsou například výtvarné akce a setkání s umělci.

Kolektory Praha a.s.

Kolektory Praha a.s.

Kolektory neboli průchozí podzemní stavby slouží k ukládání a vedení inženýrských sítí. Zde máte možnost vidět, co zajišťuje chod moderního velkoměsta. Navštívíte centrální dispečink a svezete se důlní lokomotivou. Přístup pro děti od 6ti let.

Sport Centrum Evropská

Sport Centrum Evropská

Sport Centrum Evropská nabízí možnost sportovního vyžití.Zahrát si zde můžete squash,stolní tenis nebo protáhnout tělo v posilovně.Horolezecká stěna určitě nadchne děti.Využijte hlídání dětí po dobu vašeho cvičení.Zapůjčení vybavení je samozřejmostí.

Muzeum a archiv populární hudby POPMUSEUM

Muzeum a archiv populární hudby POPMUSEUM

POPMUSEUM v Praze shromažďuje na jednom místě věcné,písemné nebo například zvukové dokumenty.Uvidíte zde expozici hudebních nástrojů,hlavně elektrických kytar.Můžete si vyzkoušet práci zvukaře,hudebního skladatele nebo si zahrát na hudební nástroje.

Minigolf Kotva

Minigolf Kotva

Krytý minigolf s příjemným prostředím v centru Prahy. Zábava pro celou rodinu na 18ti jamkách. Nikdy jste minigolf nehráli? Nevadí, naše vyškolená obsluha Vám sdělí všechny potřebné informace, tipy a triky a vy budete hrát jako profesionál.

Freestyle Park Modřany o.s.

Freestyle Park Modřany o.s.

Ve Freestyle Parku Modřany najdete písečnou "pláž" na beach volejbal a pétanque. V BMX parku můžete rozproudit svůj adrenalin. Na Vaše děti zde čekají nejrůznější akce a pro ty nejmenší je zde dětské hřiště nebo půjčovna autíček a traktůrků.

předešlé  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  ...  další