Poradíme, kam s dětmi na výlet v Praze

Keplerovo muzeum v Praze

Keplerovo muzeum v Praze

Keplerovo muzeum Vás pomocí informačních panelů a několika displejů seznámí s životem a tvorbou známého astronoma. Uvidíte názorné animace popisující jeho objevy a pohyby nebeských těles. Nejen děti zaujme záznam zachycující růst sněhových vloček.

Bludiště na Petříně

Bludiště na Petříně

Bludiště na Petříně je tvořeno důmyslným systémem zrcadel vytvářející nekonečné tunely. Pokud zvládnete projít labyrintem, spatříte dioráma, připomínající scénu z konce 30. leté války. Síň smíchu plná zakřivených zrcadel upřímně pobaví snad každého.

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy

Muzeum alchymistů a mágů Vám prostřednictvím interaktivní expozice přiblíží atmosféru alchymistické laboratoře z konce 16.století. Dozvíte se základní údaje o alchymii a jejích osobnostech,navštívíte knihovnu Johna Dee a uvidíte staré alch.přístroje.

Lezecké centrum Ruzyně

Lezecké centrum Ruzyně

Lezecké centrum Ruzyně v Praze je místem, kde můžete aktivně prožít svůj volný čas. Stěna je postavena tak, aby si zde na své přišel jak začátečník tak "profík". Na ploše 600 m2 naleznete 111 označených cest, přičemž nejvyšší bod je 12 metrů vysoko.

Národní muzeum

Národní muzeum

Národní muzeum se skládá z pěti stálých expozic:Přírodovědecké,Historické,Knihovny Národního muzea,Náprstkova muzea a Českého muzea hudby.Sbírka muzea je tvořena skutečnými předměty vývoje přírody.Na děti čeká expozice Putování geolog.minulostí Země.

Mořský svět

Mořský svět

V Mořském světě v Praze můžete vidět největší nádrž v ČR a až 350 druhů živočichů.V jedné z nádrží se nachází vrak lodi Bounty.Další projekt Vesmírná laguna symbolicky propojuje moře,vesmír a lidskou duši.Podmořský svět Vám přiblíží korálová jeskyně.

předešlé  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  další